Միջին բիզնեսների և ընկերությունների համար
«Մենք մշակել ենք ծառայությունների փաթեթ, որն ուղղված է Ձեր ընկերության աշխատակարգերի բարելավմանը, ռիսկերի վերահսկմանը, պայմանագրային հարաբերությունների կարգավորմանը, հարկային և տվյալների պաշտպանության ոլորտում կայունության ապահովմանը։»
- Կորպորատիվ փաստաթղթերի մշակում և խորհրդատվություն
(Ընկերության կառուցվածքային փաստաթղթերի ձևակերպում, կանոնադրության վերանայում, բաժնետերերի իրավունքների հստակեցում) - Պայմանագրային հարաբերությունների կարգավորում
(Գործընկերային, մատակարարման, ծառայությունների և այլ պայմանագրերի մշակում և վերլուծություն) - Աշխատանքային պայմանագրերի կազմում
(Գործատու-աշխատող հարաբերությունների օրինական ձևավորում, ներքին իրավական կարգավորումներ) - Վեճերի արտադատական և դատական լուծում
(Խորհրդատվություն, միջնորդում, պահանջի նամակներ, ներկայացուցչություն դատարաններում) - Պարտքերի և սնանկության ռիսկերի վերաբերյալ խորհրդատվություն
(Պարտատիրոջ և պարտապանի կարգավիճակի վերլուծություն, սնանկության կանխարգելում կամ դիմումի պատրաստում) - Հարկային խնդիրիների և վեճերի լուծում
(Հարկային բեռի օպտիմալացում, հարկային ակտերի բողոքարկում, ստուգումների աջակցություն) - Տվյալների պաշտպանություն և ընթացակարգերի մշակում
(Անձնական տվյալների պաշտպանության քաղաքականության մշակում, աշխատակիցների և հաճախորդների վերաբերյալ տվյալների կառավարում՝ ըստ օրենքի)

For mid-sized businesses and growing companies
“We have developed a service package aimed at optimizing your company’s internal regulations, controlling risks, regulating contractual relations, and ensuring stability in taxation and data protection.”
• Drafting of Corporate Documentation and Consulting.
(Preparation of structural documents, audit and revision of the articles of association, clarification of shareholder and participant rights).
• Regulation of Contractual Relations.
(Drafting and analysis of partnership agreements, supply contracts, service agreements, and other types of contracts).
• Drafting of Employment Contracts.
(Legal formalization of employer-employee relations, development of internal local regulations and policies).
• Pre-trial and Judicial Dispute Resolution.
(Consulting, mediation, preparation of claims, and professional representation in courts).
• Consulting on Debt Issues and Bankruptcy Risks.
(Analysis of creditor and debtor status, preventive measures to avoid insolvency, or preparation of court filings).
• Resolution of Tax Issues and Disputes.
(Optimization of the tax burden, appealing tax assessments, legal support during audits).
• Data Protection and Development of Internal Procedures.
(Development of personal data protection policies, ensuring employee and client data processing compliance with the law).