Միջին բիզնեսների և ընկերությունների համար
«Մենք մշակել ենք ծառայությունների փաթեթ, որն ուղղված է Ձեր ընկերության աշխատակարգերի բարելավմանը, ռիսկերի վերահսկմանը, պայմանագրային հարաբերությունների կարգավորմանը, հարկային և տվյալների պաշտպանության ոլորտում կայունության ապահովմանը։»
- Կորպորատիվ փաստաթղթերի մշակում և խորհրդատվություն
(Ընկերության կառուցվածքային փաստաթղթերի ձևակերպում, կանոնադրության վերանայում, բաժնետերերի իրավունքների հստակեցում) - Պայմանագրային հարաբերությունների կարգավորում
(Գործընկերային, մատակարարման, ծառայությունների և այլ պայմանագրերի մշակում և վերլուծություն) - Աշխատանքային պայմանագրերի կազմում
(Գործատու-աշխատող հարաբերությունների օրինական ձևավորում, ներքին իրավական կարգավորումներ) - Վեճերի արտադատական և դատական լուծում
(Խորհրդատվություն, միջնորդում, պահանջի նամակներ, ներկայացուցչություն դատարաններում) - Պարտքերի և սնանկության ռիսկերի վերաբերյալ խորհրդատվություն
(Պարտատիրոջ և պարտապանի կարգավիճակի վերլուծություն, սնանկության կանխարգելում կամ դիմումի պատրաստում) - Հարկային խնդիրիների և վեճերի լուծում
(Հարկային բեռի օպտիմալացում, հարկային ակտերի բողոքարկում, ստուգումների աջակցություն) - Տվյալների պաշտպանություն և ընթացակարգերի մշակում
(Անձնական տվյալների պաշտպանության քաղաքականության մշակում, աշխատակիցների և հաճախորդների վերաբերյալ տվյալների կառավարում՝ ըստ օրենքի)

Для среднего бизнеса и растущих компаний
«Мы разработали пакет услуг, направленный на оптимизацию внутренних регламентов вашей компании, контроль рисков, регулирование договорных отношений и обеспечение стабильности в сфере налогообложения и защиты данных».
Разработка корпоративной документации и консалтинг
(Оформление структурных документов компании, аудит и пересмотр устава, уточнение прав акционеров и участников). -
Регулирование договорных отношений
(Разработка и анализ партнерских соглашений, договоров поставки, оказания услуг и иных видов контрактов). -
Составление трудовых договоров
(Правовое оформление отношений между работодателем и работником, разработка внутренних локальных актов). -
Досудебное и судебное разрешение споров
(Консультации, медиация, подготовка претензий и профессиональное представительство в судах). -
Консалтинг по вопросам задолженностей и рисков банкротства
(Анализ статуса кредитора и дебитора, превентивные меры по недопущению банкротства или подготовка заявлений в суд). -
Решение налоговых вопросов и споров
(Оптимизация налоговой нагрузки, обжалование налоговых актов, правовое сопровождение при проверках). -
Защита данных и разработка внутренних процедур
(Разработка политики защиты персональных данных, приведение процессов обработки данных сотрудников и клиентов в соответствие с законом).